Ta zakładka powstała z myślą głównie o Was! Pod tym postem możecie wypowiadać się na temat pracy bloga, administracji, różnych przedsięwzięć. Mile widziane będą pomysły na ulepszenie grupowca lub inicjatywy różnych zabaw, np. wątków grupowych. Komentować można jedynie z zalogowanego konta, a wszelka krytyka powinna być konstruktywna, pamiętajcie! Zakładając tą zakładkę, inspirowaliśmy się Kołem dyskusyjnym z Hogwart 1976. Uznaliśmy, że to będzie dobre, jeśli powstanie coś takiego, ponieważ zależy nam na dobrej współpracy z autorami, a to miejsce pozwalałoby Wam zwrócić naszą uwagę na pewne sprawy. Bloga tworzy nie tylko administracja, ale również autorzy, więc wspólnie pracujmy nad tym, aby Złote Oko aktywnie się rozwijało.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz