Administracja

W tym miejscu informujemy o takich rzeczach, jak; rezerwacja wizerunku lub pracy, ich zmiana, potrzeba paru dni urlopu, itd. Tutaj wyznaczyliśmy organizacyjną część bloga, dlatego jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, śmiało pytajcie! 

KONTAKT:
— Adele : its.so.typical.of.me@gmail.com
— Choco. : martwapiosenka@gmail.com

43 komentarze:

  1. Tak sobie myślę o tej swojej postaci i myślę. I wpadł mi taki pomysł, aby stworzyć organizatorkę ślubów. I moje pytanie pojawia się, czy takie stanowisko pracy mogłoby zostać dodane? Albo organizatorka różnych imprez w ośrodku ze specjalizacją w kierunku organizowania ślubów? :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pomysł z organizowaniem ślubów jest bardzo dobry! Zaraz dodam stanowisko do odpowiedniej zakładki.

      Usuń
    2. To cieszę się bardzo :) I od razu proszę o zarezerwowanie tej posady oraz wizerunku Grace Phipps dla Alessi Toscani :)

      Usuń
  2. Szablon prosty i czytelny, a blog elegancko dopracowany, co widać w zakładkach. Może prywatnie skuszę się na zapis, a tymczasem...
    Proponuję sojusz z http://przezyj-apokalipse.blogspot.com/ ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Proszę o sprawdzenie karty Alessi Toscani :)
    P.S. Po opublikowaniu karty pierwsze zdjęcie będzie ruchome. Dlatego w szkicach i w roboczych tak nieapetycznie wygląda (:
    Alessia

    OdpowiedzUsuń
  4. Witam. Z tej strony autorka, która miała stworzyć stylistę. Plan, jednak się zmienił. Chciałabym wprowadzić zmiany (ostateczne). Będzie concierge, a do tego wizerunek Mariano Di Vaio. Wizerunek Gregory Deck'a można usunąć, jak i rezerwację stanowiska stylisty.
    Przepraszam za zamieszanie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I jeszcze pytanie. Czy obsługa mieszka w Ośrodku, czy poza nim?

      Usuń
  5. Chciałabym zmienić rezerwowany wizerunek z Antona Rummela na Damien'a Pannier

    OdpowiedzUsuń
  6. Jeśli Administracja akceptuje moje zmiany to KP Serafino jest gotowa do sprawdzenia.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Administracja akceptuje dokonane przez Ciebie zmiany i naprawdę nie ma za co przepraszać! Liczy się to, że wszystko zgłaszasz. Zaraz dokonam zmian w rezerwacji wizerunku i sprawdzę Twoją kartę, a na pytanie odpowiem po konsultacji z główną administratorką. Przepraszam za utrudnienia i proszę o uzbrojenie się w cierpliwość. :)

      Usuń
    2. Nie ma za co! Po to tutaj jestem! :)

      Usuń
  7. [Ja w sumie tak zastanawiam się nad moją postacią i chyba jednak, zamiast kogoś z gości, stworzyłabym trenerkę fitness. Widziałam, że trener personalny jest już zajęty, ale są zajęcia rekreacyjne z fitnessu. Czy taki zawód byłby możliwy? I przy okazji proszę o zarezerwowanie wizerunku Pameli Rf.]

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak najbardziej można dopisać taki zawód. Zaraz rezerwuję posadę i wizerunek. :)

      Usuń
  8. Proszę o sprawdzenie karty Scarlet Blackbourne i rezerwację buźki Meryem Uzerli. :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Mogła bym prosić o usunięcie komentarza od Irrésistible i całej tej konwersacji w odpowiedziach spod KP Vittorio? :) Trochę się ponabijało komentarzy i wiem, że będzie mnie to drażniło z czasem.
    Z góry dziękuję :D

    OdpowiedzUsuń
  10. Proszę o rezerwację buźki Andre Hamanna.
    Z kolei sama karta zostanie przesłana do sprawdzenia na któryś z maili podanych powyżej. Najprawdopodobniej na ten pierwszy.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wizerunek został zarezerwowany! Proszę o przesłanie karty na ten drugi adres email. Adele niestety przez kilka dni nie będzie dostępna, także sprawdzenie karty odwlekłoby się w czasie. W imieniu administracji przepraszam za zamieszanie. :)

      Usuń
    2. Poszło na drugiego maila :)

      Usuń
    3. Proszę tylko o wzbogacenie karty o informację, o której wspomniałam w emailu i możesz się publikować. :)

      Usuń
  11. Chciałam jedynie poinformować, że karta Mii jest już gotowa do sprawdzenia ;)
    Z góry dziękuję!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Karta sprawdzona i zatwierdzona. Możesz się publikować. Pragnę również przeprosić za zwłokę. ;)

      Usuń
    2. Nie ma za co przepraszać :) Doskonale rozumiem, że każdy z Nas ma swoje życie ;) Dziękuję raz jeszcze!

      Usuń
  12. Ja muszę zgłosić urlopik tak 3-4 dni max! :(( to wypadło nagle, przepraszam! :(

    OdpowiedzUsuń
  13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  14. [ Karta stworzona i gotowa do zerknięcia ;) ]

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Karta sprawdzona! Masz przyzwolenie na publikację! :)

      Usuń
  15. [Mam zamiar w najbliższym czasie dokończyć swoją notkę wstępna i pojawia się pytanie - czy przed publikacją ona ma też być sprawdzona przez administrację? :)]

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Notka wstępna nie musi być sprawdzana przed publikacją przez administrację. :)

      Usuń
  16. Proszę o urlop do 23 listopada, niestety zbliżają się próbne matury i nauczyciele cisną strasznie teraz ;c ale za tydzień będzie już lżej

    Vittorio

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Urlop wpisany. Doskonale rozumiem. Rok temu sama przez to przechodziłam. Powodzenia! Na pewno dasz radę! ;)

      Usuń
  17. Czy mogłabym prosić o zmienienie imienia, pod którym Miia została wpisana na listę na autorów? Miia Tähtinen wystarczy, doprawdy. Tym bardziej, że pod pełnym imieniem i nazwiskiem widnieje jedynie w papierach ;)

    OdpowiedzUsuń
  18. Z przyczyn bezpośrednio ode mnie nie zależnych, będę mieć utrudniony dostęp do komputera, a co za tym idzie nie będę mogła być aktywna na blogu. Przepraszam za zamieszanie i krótki pobyt tutaj, ale muszę zrezygnować.
    Proszę o usunięcie Serafino z linków.
    Udanego blogowania.
    Mam nadzieję, że kiedyś tu wrócę.

    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  19. Niestety jestem zmuszona zrezygnować. Doskonale, znając własne preferencje do pisania i tak porwałam się na głęboką wodę. Proszę więc o usunięcie Duranda z linków i dziękuję ślicznie za bardzo miłe słowa pod moim adresem :)

    OdpowiedzUsuń