W tym miejscu informujemy o takich rzeczach, jak; rezerwacja wizerunku lub pracy, ich zmiana, potrzeba paru dni urlopu, itd. Tutaj wyznaczyliśmy organizacyjną część bloga, dlatego jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, śmiało pytajcie!
KONTAKT:
— Adele : its.so.typical.of.me@gmail.com
— Choco. : martwapiosenka@gmail.com
Tak sobie myślę o tej swojej postaci i myślę. I wpadł mi taki pomysł, aby stworzyć organizatorkę ślubów. I moje pytanie pojawia się, czy takie stanowisko pracy mogłoby zostać dodane? Albo organizatorka różnych imprez w ośrodku ze specjalizacją w kierunku organizowania ślubów? :)
OdpowiedzUsuńPomysł z organizowaniem ślubów jest bardzo dobry! Zaraz dodam stanowisko do odpowiedniej zakładki.
UsuńTo cieszę się bardzo :) I od razu proszę o zarezerwowanie tej posady oraz wizerunku Grace Phipps dla Alessi Toscani :)
UsuńWykonane. :)
UsuńSzablon prosty i czytelny, a blog elegancko dopracowany, co widać w zakładkach. Może prywatnie skuszę się na zapis, a tymczasem...
OdpowiedzUsuńProponuję sojusz z http://przezyj-apokalipse.blogspot.com/ ;)
Proszę o sprawdzenie karty Alessi Toscani :)
OdpowiedzUsuńP.S. Po opublikowaniu karty pierwsze zdjęcie będzie ruchome. Dlatego w szkicach i w roboczych tak nieapetycznie wygląda (:
Alessia
Witam. Z tej strony autorka, która miała stworzyć stylistę. Plan, jednak się zmienił. Chciałabym wprowadzić zmiany (ostateczne). Będzie concierge, a do tego wizerunek Mariano Di Vaio. Wizerunek Gregory Deck'a można usunąć, jak i rezerwację stanowiska stylisty.
OdpowiedzUsuńPrzepraszam za zamieszanie.
I jeszcze pytanie. Czy obsługa mieszka w Ośrodku, czy poza nim?
UsuńChciałabym zmienić rezerwowany wizerunek z Antona Rummela na Damien'a Pannier
OdpowiedzUsuńNie ma problemu. Już dokonuję zmian! :)
UsuńJeśli Administracja akceptuje moje zmiany to KP Serafino jest gotowa do sprawdzenia.
OdpowiedzUsuńAdministracja akceptuje dokonane przez Ciebie zmiany i naprawdę nie ma za co przepraszać! Liczy się to, że wszystko zgłaszasz. Zaraz dokonam zmian w rezerwacji wizerunku i sprawdzę Twoją kartę, a na pytanie odpowiem po konsultacji z główną administratorką. Przepraszam za utrudnienia i proszę o uzbrojenie się w cierpliwość. :)
UsuńKarta sprawdzona!
UsuńDziękuję bardzo. :)
UsuńNie ma za co! Po to tutaj jestem! :)
Usuń[Ja w sumie tak zastanawiam się nad moją postacią i chyba jednak, zamiast kogoś z gości, stworzyłabym trenerkę fitness. Widziałam, że trener personalny jest już zajęty, ale są zajęcia rekreacyjne z fitnessu. Czy taki zawód byłby możliwy? I przy okazji proszę o zarezerwowanie wizerunku Pameli Rf.]
OdpowiedzUsuńJak najbardziej można dopisać taki zawód. Zaraz rezerwuję posadę i wizerunek. :)
UsuńProszę o sprawdzenie karty Scarlet Blackbourne i rezerwację buźki Meryem Uzerli. :)
OdpowiedzUsuńKarta sprawdzona. Wizerunek zarezerwowany! :)
UsuńMogła bym prosić o usunięcie komentarza od Irrésistible i całej tej konwersacji w odpowiedziach spod KP Vittorio? :) Trochę się ponabijało komentarzy i wiem, że będzie mnie to drażniło z czasem.
OdpowiedzUsuńZ góry dziękuję :D
Zrobione. :)
UsuńProszę o rezerwację buźki Andre Hamanna.
OdpowiedzUsuńZ kolei sama karta zostanie przesłana do sprawdzenia na któryś z maili podanych powyżej. Najprawdopodobniej na ten pierwszy.
Karta przesłana.
UsuńWizerunek został zarezerwowany! Proszę o przesłanie karty na ten drugi adres email. Adele niestety przez kilka dni nie będzie dostępna, także sprawdzenie karty odwlekłoby się w czasie. W imieniu administracji przepraszam za zamieszanie. :)
UsuńPoszło na drugiego maila :)
UsuńProszę tylko o wzbogacenie karty o informację, o której wspomniałam w emailu i możesz się publikować. :)
UsuńChciałam jedynie poinformować, że karta Mii jest już gotowa do sprawdzenia ;)
OdpowiedzUsuńZ góry dziękuję!
Karta sprawdzona i zatwierdzona. Możesz się publikować. Pragnę również przeprosić za zwłokę. ;)
UsuńNie ma za co przepraszać :) Doskonale rozumiem, że każdy z Nas ma swoje życie ;) Dziękuję raz jeszcze!
UsuńJa muszę zgłosić urlopik tak 3-4 dni max! :(( to wypadło nagle, przepraszam! :(
OdpowiedzUsuńUrlop wpisany. :)
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń[ Karta stworzona i gotowa do zerknięcia ;) ]
OdpowiedzUsuńKarta sprawdzona! Masz przyzwolenie na publikację! :)
Usuń[Mam zamiar w najbliższym czasie dokończyć swoją notkę wstępna i pojawia się pytanie - czy przed publikacją ona ma też być sprawdzona przez administrację? :)]
OdpowiedzUsuńNotka wstępna nie musi być sprawdzana przed publikacją przez administrację. :)
UsuńProszę o urlop do 23 listopada, niestety zbliżają się próbne matury i nauczyciele cisną strasznie teraz ;c ale za tydzień będzie już lżej
OdpowiedzUsuńVittorio
Urlop wpisany. Doskonale rozumiem. Rok temu sama przez to przechodziłam. Powodzenia! Na pewno dasz radę! ;)
UsuńCzy mogłabym prosić o zmienienie imienia, pod którym Miia została wpisana na listę na autorów? Miia Tähtinen wystarczy, doprawdy. Tym bardziej, że pod pełnym imieniem i nazwiskiem widnieje jedynie w papierach ;)
OdpowiedzUsuńZrobione. :)
UsuńZ przyczyn bezpośrednio ode mnie nie zależnych, będę mieć utrudniony dostęp do komputera, a co za tym idzie nie będę mogła być aktywna na blogu. Przepraszam za zamieszanie i krótki pobyt tutaj, ale muszę zrezygnować.
OdpowiedzUsuńProszę o usunięcie Serafino z linków.
Udanego blogowania.
Mam nadzieję, że kiedyś tu wrócę.
Pozdrawiam.
My również mamy taką nadzieję!
UsuńNiestety jestem zmuszona zrezygnować. Doskonale, znając własne preferencje do pisania i tak porwałam się na głęboką wodę. Proszę więc o usunięcie Duranda z linków i dziękuję ślicznie za bardzo miłe słowa pod moim adresem :)
OdpowiedzUsuń